Ne, já nemám zbraň

28. dubna 2013 v 22:32 | Ondřej Bezstarosti

"Ne, já nemám zbraň" zpíval Kurt Cobain, a potom se zastřelil. Stejně tak nemám slov, a stejně jich jsou vždycky tisíce. Není radno tomu, který se trápí, protože mu uhasla láska v popelníku. Životem se dnes proplouvá. Peřeje se objíždí, divoká řeka neexistuje. Spousta hanebných věcí děláme každý. Stejně tak se tím každý tají. Některá žena má extrémní pocit orgasmu, když si to dělá sprchou, zeleninou, když někoho u toho mlátí, když si hraje na znásilněnou. Další lidi cítí potřebu se obnažovat na ulici a tak dále a tak dále. Hromada nevybroušených keců, valící se na nás z různých stran. Chtějí nás zabít, ožebračit, vysvobodit, pomoct, umlčet a tak dále a tak dále.
A stejně tak dále strkáme svoje prsty do vosích úlů, dáváme si naděje v beznadějných situacích a potrácíme své životy, jako matky, které na to neměly a skončily s rukama doktora v kundě s nadějí, že tomu dítěti vlastně zachránila život. Sračka. Každý si prý dělá, co chce. Ve skutečnosti to tak není. Svazujeme se k židlím dobrovolně a čekáme, až nám ta brokovnice ustřelí palici. Brokovnice s vyrytým nápisem ŽIVOT a s iniciály našeho jména. Sračka. Plodíme tolik fantazijních věcí, že dítě, které se narodí, To čisté dítě, je za půl roku v reklamě na kojeneckou stravu! Sračka po třetí.
Tuny nasírajících hoven, které lýníme my sami, a kterýma se snažím prokousávat přes tyto psané slova, básně, otroctví myšlenek a orgasmů.
Dejme si náskok, však on mě někdo snad přečte. Tak či tak, tady nebudu sám. Neměl bych pro kurva Kristovy boží rány, nebo jak se to vyslovuje. Takový neobvyklý sarkasmus posetý diamantem. A tak se vracím ke Kurtovi. Vlastně se nezabil sám, zabili ho lidi, zabila ho posedlost, závislost, nátlak a zrezlost. Zabila ho kytara, kterou kdysi rozmlátil. "Ne, já nemám zbraň", dopis a BOOM! Sračka…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lintu Lintu | Web | 28. dubna 2013 v 22:48 | Reagovat

Myslící lidi to tady většinou dlouho nevydrží. A proto tu zůstavaj ty stupidní..

2 Ondřej Bezstarosti Ondřej Bezstarosti | 29. dubna 2013 v 17:06 | Reagovat

Spíše o nich nevíme..nechceme..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama