Svinstvo #1

26. března 2014 v 15:02 | Ondřej Bezstarosti
Když má vaše holka zánět močových cest a vy sedíte v busu a přemýšlíte nad tím. Začne to v tom busu pak nějak divně smrdět. Kontrolujete, jestli jste si neusral vy. Rozhlížíte se kolem. Nevíte, odkud to přišlo. Jedno ale víte úplně jistě. Cítíte se nemožně, i když jste to pravděpodobně nebyli vy, ten dotyčný, který si mohutně zasral. Je to jako hodit lvovi kořist, která ho sežere. Potupa. A vy chcete vypadnout z klece autobusu, která vás dusí.
Vytrhává vás představa vaší holky a jejího obličeje při pálivé bolesti. Svírá pěsti a má nutkání se do něčeho zahryznout. Sere vás to za ní, a tudíž máte chuť vstát a všem ukázat svou holou prdel se slovy: "Tímhle sice vychází plyny, ale ne v autobusech kurva!" Ale vy jen tak nečinně sedíte a přemýšlíte "co by, kdyby".

Pokračuje to však vaším výstupem z busu. Vaše polomrtvá holka se někde svíjí a vy jen pátráte v kapse po zapalovači. Ve chvíli, kdy si strkáte cigáro do držky, spadne vám na zem do toho největšího plivance. Největší ironií této chvíle je, že stále chcete svou holku zachránit od sprosté bolesti. A tak zašlapujete cigáro a berete druhé. V tom k vám přijde chlápek a zeptá se: "Hele, kámo, nemáš cígo?" Na což se vzmůžete jen na primitivní: "Tisíce lidí teď trpí někde v bolestech a ty chceš po mě cigáro?" A tím to končí. Chlápek je nasraný a vy pokračujete dál. Skvělá myšlenka. Když toto píšu, stále myslím na svou slečnu a chci se mlátit do hlavy, že nemám, jak jí pomoct.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama