Svinstvo #3

27. března 2014 v 22:27 | Ondřej Bezstarosti
Nemám nic proti tlusťochům. Nemám nic proti nadváze. Chci jen poukázat na něco, co mě zaskočilo i rozesmálo.
Sedím na gauči chodby gymnázia, do kterého nepatřím, ale přesto ho navštěvuji. Vysvětlovat to nechci. No a tak si sedím na tom gauči, bavím se s kamarády o ženském zadku, jakožto o absolutním skvostu vesmíru, když v tom uvidím jeden opravdu obří zadek. Teda počkat. Viděl jsem jí zepředu, ale přesto... No a tak upozorňuji kamarády na to, co se mi zjevilo před obličejem a každým krokem nadhazovalo gauč jako pochodující dinosaurus v Jurském Parku. Kamarádi sledují toto ztělesnění Burger Kingu a okamžitě reagují vtipnými komentáři. Já však vyčkávám na svou chvíli a držím hubu.
Naproti gauče se nacházela třída. Burger King měla okolo dvanácti roků. Ve třídě byly děti mírně mladší. Já jakožto osmnáctiletý staříček si vyprošuji, abych toto mohl pozorovat, a někdy se chystám doopravdy vzít svou svatou prdel a vyskočit oknem. No a tak sleduji, jak Burger vchází do třídy a za pět sekund vychází s malým blonďatým drobounkým klukem, který má strach v očích jako slepice, která uviděla padat sekeru. Dívka ho drží za "flígr" a přišpendlovává jej ke zdi. Rozhovor, který se mezi nimi konal, jsem nezaslechl, přes údivné výroky mých přátel.
Zaznamenal jsem však obří tlapu, která měla až podezřelou podobu cheeseburgeru, jak se napřahuje a vlepuje blonďáčkovi absolutní knockout. Blonďáček se vypotácí zpět do třídy otřesen a pohoršen na další dvě staletí dopředu, protože se to přenese i do dětí jeho dětí a nejspíš si tiše sedá do lavice a brečí. Dále se udály tři věci:
-Cítili jsme všichni obrovský dusot pod gaučem, když firma Burger King suverénně odcupitala pryč.
-Chytili jsme záchvat smíchu.
-Až jsme se přestali smát, jeden z mých přátel pronesl: "prasnice."

Tímto ovšem nechci nikoho pohoršit a jen vzkázat něco tomu blonďatému mladíkovi: "Plně s tebou soucítím, kamaráde. Drž se.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama