Do píči se společností

31. března 2016 v 21:20 | Ondřej Bezstarosti
Poslední dobou mě docela serete. Všechno aby si člověk domýšlel. Domysli si tohle, domysli si tamto. Pochop to sám, já ti to neřeknu. Jasně že ne, když nemáš, co říct. Myslím si, že dnešní generace zasránců neuvažuje. Nemyslíte na nic, kurva! Jediné, co vás zajímá je, kdy zase půjdete na párty, jaké máte na sobě hadry, jaký máte telefon, co budete mít ve škole za známky, kterej opíchal kterou, co vaši ex zrovna dělaj, jaké máte nehty, jestli nevypadáte špatně. Jasně. Někteří z vás mají určitě zájmy. Zajímá vás tohle, zajímá vás tamto. Je to v pořádku. Jenomže když vás to zajímá a vy to dáte najevo, jste najednou za absolutního kreténa! A vy to děláte zase druhým! Vždyť i mě čte ta malá hrstka debilů jen kvůli tomu, aby zrovna věděla, s kým jsem píchal, jestli jsem na dně nebo kde jsem chlastal, popřípadě jak žiju, s kým žiju a proč.
Úplně každý teď sere na nějaké posrané myšlenky a činy! Všichni jste jen namáčklí na sociální sítě. Kdysi jsem jel autobusem a o dvě sedadla přede mnou seděla jedna docela pěkná ženská. A tak se dívám na ty její vlasy a pohupující se něžné ramena a říkám si: Sakra, tuhle bych mohl oslovit. Vařil jsem se v tom debilním autobusu strachem, abych pak viděl její debilní pohled, co jako dělám, že se představuju a zajímá mě, jak se jmenuje a jak se má. Co to jako do prdele dělám?
Všichni jste tak sežraní jedy, že kdokoliv, kdo je alespoň trochu odlišný, je za debila. S tímhle bych i něco měla, je upřímný a docela sexy, ale on dělá to a to, tak to na to seru, co by si asi řekli ostatní. Ostatní jsou stejní čůráci, jako ty, tak v čem je problém?!
Neumíte zacházet s chlastem, neumíte zacházet s drogama, neumíte zacházet sami se sebou. Co do hajzlu budete vyprávět svým dětem? S tvojím otcem jsem se seznámila tak, že jsem si ho přidala na facebooku a začla si s ním psát. Sračka! Když se podívám ven z okna, vidím hřiště, které je zarostlé trávou, a kočky a psi na něj dennodenně serou svoje chemické hovna z těch sraček, co do nich jejich páničci popřípadě nabíječi, derou. Je to odporné, odporné, odporné, vy jste taky odporní! Jste psí žrádlo společnosti! Ctíte debilní nácky, ale přitom vašeho pradědu mučili v koncentráku. Jste nuly, kurva!
Nejsem vytočený, to ne. Nějak je mi hovno po tom, co děláte. Vždyť já jsem vlastně taky jeden z vaší "geniální" generace naprostých pitomců. Čím já můžu být jiný, než vy, že? Nenáviďte mě, ale když máte v hlavě hovno = nemůžete soudit sebe, natož pak mě.
Zasral jsem si čas zbytečným výkřikem, na který nikdo nebude reágovat, protože by se bál, co by na to řekli ostatní. Radši mi to vysypete pěkně u baru, když budete nalití. Pěkně, ať to vím jen já, protože takhle je to správně. K čemu by to bylo ostatním?! Ne?
Na chytráky si hrát. To by vám šlo. Ale být alespoň jednou za svůj zkurvený mladý život upřímní, to je Unreal, jak tournament. Hlavní je však říkat o sobě: "Já se nedám, jsem průbojná!" a tvářit se kurva nad věcí. Přitom stojíte za větší kus sraček, než třeba já. Dobrou noc, krásné sny, promrhávejte dál své dny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama