ÚVAHA O ŽENÁCH A VĚCECH KOLEM NICH

28. března 2016 v 23:14 | Ondřej Bezstarosti
Tancovat s ženskou na La vien en Rose, je jednoduché. Tancovat s opravdovou ženskou na La vien en Rose ve vašem bytu, na který dlužíte bance něco přes půl mega, i když si vlastně nejste jisti o svojí budoucnosti. To je těžší.
Nechci tu však psát o tanci. Vlastně ani o sexu. Výjimečně, přiznávám. O sexu se píše snadno. Každý vám to totiž bude žrát jako snídani. Mrdání totiž zajímá každého. Je to naše součást. Něco, čeho se nezbavíme do konce života. Dokonce i osmdesátiletý dědek umí ocenit tuhle mladou krásku, vykračující si tak po ulici v sukýnce. Sice mu už pravděpodobně nestojí a z viagry by ho pravděpodobně trefil šlak, přesto však ocení.
Nezáleží na věku. Záleží na chtíči. Chtíč je něco, co mají všichni. Lev, který žere ulovenou zebru, se po očku dívá na lvici, co si olizuje packy. Až se nají a trochu si odpočine, skočí na ni. Chtíč je cesta k rozmnožování. Nám lidem cosi dalo bonus nebonus rozumu a tak se tím bavíme, zabíjíme se kvůli tomu, trýzníme, používáme představivost, fantazii, balíme, někdy si to nepamatujeme a tak dále a tak dále. Nejsme ale na national geographic, abych tady žvanil o tom, proč nás zrovna šukání baví, zatímco nějaký lev se chce jen pářit.
Vidíte. Psal jsem, že tu nechci psát o sexu. Tak trochu jsem to nedodržel. A to je problém, který má většina. Většina z nás věčně něco nedodržuje. Smluvená schůzka, abstinence, pracovní přestávky, míra přívalů sexu, zákony... Nedodržet něco je vlastně popud, aby se něco dělo. Ačkoliv někdo říká, že chce mít klid, tudíž aby se nedělo nic, kecá. Lidi potřebují, aby se něco dělo. Často pak páry po sobě řvou a podvádí se jenom kvůli tomu, aby se něco dělo. Vlastně to není problém. Co myslíte?
Posuneme se dál. La vien en Rose. Dostávám se tedy k jádru věci. K ženám. Ženy jsou nejnepochopitelnější stvoření na tomto světě. Tedy co se týče pohledu mužského. Nikdo jim nikdy nebude rozumět. A kdo tvrdí, že ano, kecá. Ženské myšlenky jsou jako La vien en Rose. Jsou nápadité, symfonické, skvěle do sebe pasují, mají melodii, jsou plné sexu i romantiky a tak dále. Pro nás muže je to jen píseň, prostřednictvím které můžeme okouzlit ženskou. Párkrát se mi stalo, že jsem potkal ženu, kterou jsem nechtěl dostat do postele. Věřte si nebo ne, fakt teď nekecám. Ono to tam stejně někde v zadu mozku je. Svítí to jako lampa na rozházený papír, na kterém je napsáno: S touhle chceš mít sex, ale ne teď!
Nevím, jak vaše, ale moje mysl funguje, co se týče žen asi tak. Pokud ta ženská za něco stojí, určitě ji chci poznat. A ne opíchat. Pokud ta ženská nestojí za nic, chce buď opíchat mě, nebo (a to většinou) chci jen opíchat já ji. Tudíž může zažít to, že když odmítne jít semnou ven, už se neozvu.
Většina z nás to tak má. Vsadil bych se, že je to tak i u žen. Já mám třeba jednu nevýhodu. Ženy si začnou číst, co já píšu a hned ví, co jsem za hovado. Nedostanu tudíž šanci a tím to hasne. Je to však jedno. Tyhle pak patří do kategorie povrchních čubek - nemá se smysl s něma bavit. Zaobírat čas.
Každému z vás to vidím v obličeji. Kývete buď doleva a doprava anebo nahoru a dolů. Nechci vás za žádných okolností urážet, ale buďte prosímvás trochu upřímnější. Když si všichni zvykneme na upřímnost, bude víc sexu, víc slov, víc tance - La vien en Rose!
Takže dám teda tenhle guláš dohromady. V prvé řadě je dobrý srát na povrchnost. Povrchnost je mor, co vás sežere. Nejhorší na ní je, že si jí ani neuvědomujete. Ve finále budete řvát, že jsou všichni povrchní. V druhé řadě je dobré vědět, že sex není nástroj. Je to něco, co můžete dělat, když nemůžete usnout, říkal Hank. Je to něco, čím se můžete sblížit anebo čeho si můžete prostě užívat, říkám já. Nic víc. Je třeba se vysrat na poctivé a vážné zacházení se sexem. Sex není vážná věc. Nikdy nebyla. Ne pro nás. V třetí řadě je třeba porušovat, co bylo nadstaveno. Pokud totiž podvědomě chceme, aby se něco dělo, a to si pište, že chceme, musíme čas od času něco změnit něčím, co může změnit i nás. Stojí to za risk?
V poslední řadě se dostáváme k mému sdělení. Ženy jsou jako oheň. Špatně s nimi budete zacházet - spálíte se. Nebudete se jim věnovat - uhasne, zmizí. Budete si s ní hrát - vznikne ohňostroj. Budete ji vydržovat - zahřeje vás, postará se o vás, o vaši stravu, teplo, noc, myšlenky, život. Ženy jsou jediná věc, kvůli které bych byl ochotný zešílet do morků kostí. Tak buďte ochotny samy k sobě a vy parchanti nenasytní, někdy je i poslouchejte.
Třeba pak s jednou budete tančit na La vien en Rose uprostřed vašeho obýváku a uvědomovat si, že ji chcete poznat. Může to být i docela fajn ohňostroj. Teď si jdu však lehnout. Sám. Usnu a bude klid. Hehe.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama