ŽENY

1. září 2016 v 7:32 | Ondřej Bezstarosti
"Co tím chtěl básník říct?" To je špatná otázka. Otázkou je, koho tím chtěl nadchnout. Všichni něco děláme pro někoho. Kdo říká, že to dělá pro sebe, kecá. Jednoznačně. A žádné návrhy slyšet nechci. A nic slyšet nechci. Chci slyšet mou řvoucí andulku v deset dopoledne, když spím po noční. Don´t care. Co tím chtěl teda ten parchant říct? Koho tím chtěl nadchnout?
Přesně tak. Ženy. Když poezii píše žena, většinou má deprese nebo je to náboženská fanatička anebo je to stará panna toužící po sexu, která uráží muže, ba přímo nenávidí nebo dokonce nic z toho. Oi. Zase don´t care. Vrátíme se k ženám. Ženy jsou jednou věcí záhadnější, než cokoliv tady na světě.
Přírodopisec by řekl: "je to prosté. Muž se potřebuje pářit, žena pro to něco dělá. Rozvoj." Nám však z nějakých nejistých okolností, Jehovisti prominou (Evoluce), byl darován jakýs takýs rozum. Co naplat. Rozum se hodí. Ženám i mužům. Jenomže je na nás toho tolik, že se v tom začneme vyžívat.
Žena je záhadná, protože jednoduše záhadná být chce. Muž chce být záhadný a je za idiota. Je to ženská, která vás dostane z vaší jámy lvové a hodí vás následně do své jámy s tygrama. Je to ženská, která se na vás usměje a vy přestanete přemýšlet nad ničím. Je to žena, která bude mít navrh, je to ženská, která vám neřekne nic. Je to ženská, kvůli které se upisujete ďáblu, jen protože se kvůli ní už upsal druhý chlap. Atd. Atd. Poznejte si je sami. Já je neznám, ba ani nechci.
Zamotané to je dost. Anebo víte co? Vlastně ne. "Co tím chtěl básník teda říct?" Že ženy jsou ty, ze kterých se může posrat. V dobrém... I ve zlém...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama